نامه
این سایت حاصل تلاش شبانه روزی سید محمد جواد حسینی می‌باشد که بدون وابستگی مادی و معنوی به هیچ سازمان و نهاد و حزب و گروه سیاسی فعالیت خود را ابتدا بر اساس قانون الهی و سپس قانون اساسی ایران بنا نهاده است. کلیه هزینه‌های این سایت با هزینه شخصی پرداخت می‌شود که امیدوارم از این پس از طریق فروشگاه سایت و تبلیغات تامین شود و همواره سعی می‌کنم تا مطالب آموزشی جدید و خواندنی را برای شما به ارمغان بیاورم.

نامه

سه شنبه
11:0 AM
حسینی

نامه

 

 

روزی مردی به سفر می­ رود و به محض ورود به اتاق هتل، متوجه می­ شود که هتل به کامپيوتر مجهز است. تصميم می­ گيرد به همسرش ايميل بزند. نامه را می­ نويسد، اما در تايپ آدرس دچار اشتباه می­ شود و بدون اينکه متوجه شود نامه را می فرستد.

در اين ضمن در گوشه ­ای ديگر از اين کره خاکی، زنی که تازه از مراسم خاک­سپاری همسرش به خانه بازگشته بود با اين فکر که شايد تسليتی از دوستان يا آشنايان داشته باشه به سراغ کامپيوتر می ­رود تا ايميل­های خود را چک کند. اما پس از خواندن اولين نامه غش می­ کند و بر زمين می ­افتد.

پسر او با هول و هراس به سمت اتاق مادرش می ­رود و مادرش را نقش بر زمين می­ بيند و در همان حال چشمش به صفحه مانيتور می ­افتد:

گيرنده: همسر عزيزم.

موضوع: من رسيدم.

می­ دونم که از گرفتن اين نامه حسابی غافلگير شدی. راستش آنها اينجا کامپيوتر دارند و هر کس به اينجا میاد می تونه برای عزيزانش نامه بفرسته. من همين الان رسيدم و همه چيز را چک کردم. همه چيز برای ورود تو رو به راهه.

فردا می­ بينمت. اميدوارم سفر تو هم مثل سفر من بی ­خطر باشه.

وای چقدر اينجا گرمه.

 

 نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:


موضوعات مرتبط: حکایت